Bilgi Paylaşım Merkezi

Bugün Tanıtılacak Huawei P40 Serisinde Neler Var?

27.03.2020
631

Huawei P40’ın merakla beklenen tanıtımına artık saatler kaldı. Yalnızca internet üzerinden yapılacak tanıtımda üç telefondan oluşan yeni Huawei …

Bugün Tanıtılacak Huawei P40 Serisinde Neler Var?

Huawei ‘ın merakla beklenen tanıtımına artık saatler kaldı. Yalnızca internet üzerinden yapılacak tanıtımda üç telefondan oluşan yeni Huawei serisinin tanıtılması bekleniyor.

Huawei ’ın tanıtımı aslında Paris’teki bir etkinlik ile yapılacaktı, ancak Covid-19’un dünya çapındaki etkileri nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleşecek. Tanıtımda Huawei , Pro ve Plus‘ın ortaya çıkması bekleniyor.

Şimdiye kadar sızan bilgiler arasında Huawei Pro’nun arka yüzünde belirgin bir bölümüyle geleceği, bunun yanında daha düz bir ekran sunacağı ve etkileyici 120Hz OLED ekran teknolojisi var. Huawei P40’ın üçlü arka kamerayla, P40 Pro’nun dörtlü, P40 Pro Plus’ın ise beşli kamerayla gelmesi bekleniyor. Periskop gibi yeteneklerle P40 serisinin alanında bizi şaşırtacağı neredeyse kesin. Üç modelin de 5G desteğiyle geleceğine inanılıyor. Buna karşın Google uygulamaları ve hizmetleri konusu belirsizliğini koruyor.

3.5 kulaklık girişine muhtemelen yer vermeyecek olan Huawei P40 serisinden gelen sızıntılarda, parmak izi sensörünü göremedik. Bu, sensörün ekranın içine yerleştirildiğinin bir işareti olabilir.

CHIP Online üzerinden canlı olarak takip edebileceğiniz etkinlikte Huawei’nin yeni Watch GT akıllı saatiyle de tanışabiliriz. 25 Mart Çarşamba günü (bugün) yapılacak olan heyecan verici etkinlik, Türkiye saatiyle 16:00’da başlayacak. O saatte hepinizi, CHIP Online’a bekliyoruz…

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır. ankara hosting -- otoklav --ameliyat masası