Bilgi Paylaşım Merkezi

En iyi SEO Analiz Siteleri

Seo
01.03.2013
512
En iyi SEO Analiz Siteleri

SEO, sadece backlink ile yapılan çalışmalar ile kısıtlı değildir, bir web sitesi için backlink ne kadar önemli ise site içerisi optimizasyon da bu denli önem taşır.

indir

Site içerisi optimizasyon  için çeşitli eklemeler ve düzenlemeler yapılması gerekmektedir.Ancak neler yapılacağı konusunda bilgi sahibi değil, yada site içerisinde eksikleri kontrol etmek istiyorsanız seo analiz sitelerini kullanabilirsiniz.

İşte sizler için derlemiş olduğumuz en iyi seo analiz siteleri ;

Website Grader : Siteniz için seo analizi gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal ağlar ile ilgi eksikler ve genel olarak eksikleri, 6 farklı araçla değerlendirmekte.

SEO Site Checkup : Benimde kullandığım, en ince detay’a kadar analiz gerçekleştiren araçlardan bir tanesi.Title , h tagları,resim optimizasyonları,favicon gibi ince ayrıntılara kadar  kontrol edip rapor şeklinde  sunmakta.

Submit Express : Meta tag analizi için başarılı bir site, google bot veya normal spider ile sorgulama yapabilirsiniz.

Seo Workers : Kelime analizi başta olmak üzere, site içerisinde kullanılan site içerisi linkler site dışı yapılan link çıkışları, h tag kullanımları gibi bir çok kontrol’ü gerçekeştirmektedir.

Submit Shop : Submit express’e göre daha fazla özelliği bulunan kelime analiz sitesi.

Seo Administrator : İçerisinde bir çok alan için sorgulama gerçekleştirebileceğiniz optimizasyon sitesi.

Eğer tam anlamıyla backlink sorgulama sitesine ihtiyacınız var ise eğer  domain-pop sitesini öneriyorum.Önerebileceğiniz analiz sitelerini konu altında yorum şeklinde paylaşabilirsiniz.

Yeni bir SEO makalesinde görüşmek dileği ile, esen kalın.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır. ankara hosting -- otoklav -- pass box