ESET’ten yeni güvenlik bilgilendirme platformu WeLiveSecurity.com

Başta NOD32 olmak üzere çeşitli yazılımlarıyla 25 yıldır proaktif korumada küresel öncü olan ESET, internet güvenliği ile ilgili haberler ve ipuçları için kapsamlı bir kaynak olan WeLiveSecurity.com web sitesi ni kullanıma sundu. İlk aşamada sadece İngilizce olarak kullanıma giren WeLiveSecurity.com web sitesi nde ESET’in global güvenlik araştırmacılarından haberler, makaleler, son gelişmeler ve uyarılar yer alıyor.
ESET’in dünyaya yayılmış tecrübeli güvenlik araştırmacılarının Teknoloji uzmanlıklarının yanı sıra tüketicilerle ilgili çeşitli haber, makale ve yorumlarından oluşan WeLiveSecurity, güvenlikle ilgili ipuçları ve bilgilendirmeler sağlayarak, hem temel bilgisayar kullanıcılarını hem de uzman güvenlik profesyonellerini cezbedecek bir platform sunuyor.
‘Güvenlik konusunda meraklı’ bir kitleye yönelik günlük haberler ve açıklamalar ile, güvenlik konusunda daha bilgili okuyucular için hazırlanan kapsamlı özellik açıklamaları ve teknik raporlara sahip WeLiveSecurity.com, web bağlantılı cihazlarının güvenliği konusunda endişeler yaşayan herkesin göz atması gereken bir site olarak öne çıkıyor.Teknolojiyi keyifli yaşamak içinSiteyi değerlendiren ESET Küresel Pazarlama İletişim Direktörü Eddie Johnson, “İçinde siber tehditlerle ilgili en son bilgiler ve analizlerin olduğu kadar müşteri odaklı faydalı güvenlik ipuçlarının da yer aldığı ortak bir haber platformunu kullanıma sunarak, yaşamlarının ve teknolojinin keyfini çıkarmalarını sağlamak için kullanıcılarımıza daha yüksek düzeyde destek ve eğitim olanakları sunmuş olacağız“ açıklamasını yaptı.Geniş bilgi havuzu var
Aralarında Righard Zwienenberg, Pierre-Marc Bureau, David Harley, Alexandr Matrosov ve Robert Lipovsky’nin de bulunduğu, kötü amaçlı yazılım araştırmacıları sayesinde oluşturulan geniş güvenlik bilgileri havuzu, ESET’i rakiplerinin karşısında benzersiz bir konuma getirirken, kullanıcıların da günümüz web güvenlik sorunları açısından iyi bilgilendirilmesini sağlıyor.
WeLiveSecurity.com haber platformu ilk aşamada İngilizce olarak kullanıma sunuldu. 2013 yılının sonuna doğru İspanyolca dil seçeneği de eklenecek. Süreç içinde sitenin diğer dillere de çevrilmesi hedefleniyor.

Bir cevap yazın