Bilgi Paylaşım Merkezi

LogMeIn Free

12.11.2013
320
LogMeIn Free


Ana Ekran

Ana Ekran

Ücretsiz Uzaktan Yönetim Programı

LogMeIn Free uzaktan yönetimi pratik ve ücretsiz hale getiriyor. İnternet bağlantısıyla bilgisayarınıza ulaşın, klasörlerinizi yönetin. Kısacası işlemlerinizi istediğiniz yerden ama kendi bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirin.

LogMeIn tecrübesiyle hazırlanmış program güvenlik endişesi yaşayanların güvenle yararlanabileceği bir yazılım. Yazılımın kullandığı 256-bit SSL şifreleme sistemi çevrimiçi bankacılık işlemlerinde sunulan güvenlik hizmetinin aynısını sunuyor. Mobil desteği de sunan program akıllı telefon ve tabletler aracılığıyla uzaktan yönetimi mümkün hale getiriyor.

Ulaşmak istediğiniz bilgisayarınıza LAN üzerinden uzaktan erişerek istediğiniz işlemi yapabiliyorsunuz. Acilen ulaşmanız gereken belgeler, indirme işlemi süren dosyaların takibi veya ev bilgisayarınızda yapılması gereken işlemlere istediğiniz yerden istediğiniz zamanda başlamak için LogMeIn Free en iyi alternatiflerden. En pratik uzaktan yönetim programlarından olan LogMeIn Free ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Indir

LogMeIn Free Ekran Görüntüleri
Ana EkranAna Ekran
Şifreleme Ekranı 2Şifreleme Ekranı
 LAN Bağlantısı 3 LAN Bağlantısı

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır. ankara hosting -- otoklav -- pass box