Bilgi Paylaşım Merkezi

EA yeni bir Star Wars oyunu hazırlıyor

17.09.2015
190
EA yeni bir Star Wars oyunu hazırlıyor

 Star Wars : Güç Uyanıyor filminin vizyona girmesine az bir süre kala, Disney mobil taraftan yürüyerek ilgi uyandırmaya çalışıyor olacak ki ardı ardına oyun ve uygulamalar kullanıma sunulmaya devam ediyor. Star Wars: Galaxy of Heroes bunlardan sonuncusu.
EA tarafından hazırlanan Star Wars: Galaxy of Heroes sıra tabanlı bir RPG oyunu ve film ile hemen hemen aynı dönemde indirmeye sunulacak. Oyuncular hikayenin favori karakterlerini seçerek düşmanlarla mücadele edebilecekler. 
Oyuncular karanlık veya aydınlık taraftan birisini seçerek oyuna başlıyor. Seçtiği tarafa göre de Hoth, Bespin, Tatooine, Geonosis gibi pek çok karakter karşısına geliyor. Takım tabanlı bir oyun olduğu için karakterlerin arasından seçim yaparak ekibini oluşturuyor ve Star Wars evrenine dalıyor. 
Her karakterin kendisine özgü yetenekleri mevcut. Bu bakımdan ekipleri iyi oluşturmak gerekiyor. Bazı karakterler diğer karakterlerin yeteneklerini taklit edebildiği için joker tarzında kullanılabiliyor. Oyunun ön kayıtları ilgili site üzerinden başladı.       

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır. ankara hosting