Bilgi Paylaşım Merkezi

Sony Xperia ile Satış Sonrası Destek

11.10.2013
265
Sony Xperia ile Satış Sonrası Destek

Sony Mobile Communications, Sony Xperia kullanıcılarına sunduğu teknik destek hizmetini “Sony Xperia Care” ile hayata geçirdi. İstanbul, Ankara ve İzmir’deki “Sony Xperia Care” satış sonrası servis noktaları, teknik onarımdan yazılım güncellemeye kadar kapsamlı destek verirken, Türkiye’nin 18 ilinde 21 farklı noktada yer alan Sony Repair Center’lar da yazılım güncellemeleri için destek oluyor.
Sony Mobile Communications tarafından geliştirilen ve yeni nesil akıllı cep telefonu anlayışını temsil eden Sony Xperia, sunduğu geniş kapsamlı satış sonrası destek hizmetini “Sony Xperia Care” ile hayata geçirdi. Yazılım güncellemelerinden teknik arızaların tamir edilmesine varan geniş bir yelpazede hizmet sunan “Sony Xperia Care” satış sonrası servis noktaları ile İstanbul, Ankara ve İzmir’de kullanıcılarına destek oluyor. Ayrıca telefonların yazılımları ve güncellemeleri gibi konularda ön destek almak isteyen kullanıcılar Sony Repair Center’larda sorularına yanıt bulabiliyor. 
Yeni yazılım indirmek veya telefonları ile ilgili yeni özellikler hakkında en hızlı ve kısa yoldan bilgi almak isteyen kullanıcılar, sonymobile.com.tr/support web sitesi adresinden Sony Xperia Care ile online ortamdaki yetkililerden destek alabiliyor. Ayrıca Youtube üzerinden Sony Sony XperiaTM Support hesabı ile cihazlar, yazılım ve aksesuarlar ile ilgili detaylı çözüm yollarına erişebiliyor. Sony Mobile kullanıcıları, ürünleriyle ilgili soruları ya da herhangi bir teknik probleme ilişkin detaylı yardımı 0212 473 77 77 numaralı Sony Xperia Çağrı Merkezi’nden de alabiliyor.
Sony’nin tüm efsanelerini bir araya getiren “süper telefon” Sony Xperia Z’nin içinde yer alan “destek uygulaması” da kullanıcılara; telefonları, yazılım güncellemeleri ve diğer ön bilgiler hakkında yönlendirici rol oynuyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır. ankara hosting -- otoklav -- pass box