Bilgi Paylaşım Merkezi

Sosyal Medya Eğitimi Sertifika Programı 26 Ekim’de başlıyor Yüzde 10 indirim

12.11.2013
228
Sosyal Medya Eğitimi Sertifika Programı 26 Ekim’de başlıyor Yüzde 10 indirim

timthumbBMI ve Marmara Üniversitesi‘nin düzenlediği Sosyal Medya Eğitimi Sertifika Programı‘nda tanıdığımız isimler yer alacak. 26 Ekim’de ilk dersine başlayacak olan eğitim 5 haftada 60 saatlik bir programa sahip.

Program katılımcılarına her gün biraz daha önem kazanan dijital pazarlama araçları ve stratejilerine dair, markalara ve kurumlara uygulanabilecek şekilde yetenek seti ve temel bilgi  ve beceri kazandırma amacı taşıyor.

Özellikle son yıllarda şirketlerin ihtiyaç duyduğu sosyal medya uzmanı pozisyonuna insan kazandırmak amacıyla hazırlanan programın eğitmen kadrosunda da yakından tanıdığınız isimler yer alıyor. Haftalık 12 saatten oluşacak olan, toplam 5 haftalık ve 60 saatlik programda eğitmenler arasına tatil sonrası bir kaç ismin daha eklenmesi söz konusu.

Sertifika programına Webrazzi okuyucularına özel olarak %10 indirimle kayıt olabilirsiniz. Eğitim programı ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

sosyal-medya-pazarlamasi-uzmani

Geleneksel pazarlamanın aksine çift yönlü iletişime sahip dijital pazarlamayı, Google eski pazarlama direktörü Mustafa İçil ve 41? 29!’un kurucusu Alemşah Öztürk‘ün de aralarında bulunduğu internet sekötürünün yakından tanıdığı 14 isim ve Marmara Ünivesitesinde 4 akademisyen tecrübelerini sosyal medya uzmanlığı eğitiminde paylaşıyor. Listenin tamamına aşağıda ulaşabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi / Akademisyen Kadrosu;

Dijital iletişime giriş ile  başlayacak eğitim konuları arasında sosyal medyada marka yönetimi, online itibar yönetimi gibi önemli konular bulunuyor. Özellikle internetin pazarlmaya getirdiği kolaylıklardan biri olan analiz raporlamada eğitimin konuları arasında yer alıyor. Sosyal medyada anlık paylaşım ve çift yönlü iletişim ile kriz yönetiminin nasıl olması gerektiği dikkat çeken  dersler arasından.

Hürriyet ile birlikte Webrazzi olarak desteklediğimiz, BMI ve Marmara Üniversitesi tarafından düzenlenen Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır. ankara hosting -- otoklav -- pass box